Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsón valami jó, strapabíró...

Olcsón valami jó, strapabíró mobil? Ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés
Keresek:bővíthető (persze) w-fi kéne egy egész jó kamera jó aksi ... nem is tudom jó lenne ha egész nagy lenne a képernyője és lehetőleg érintő képernyős 3g-s kamera nem muszáj
2011. okt. 13. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyedül a Defy ilyen. De ha megelégszel egy egyszerűbb telefonnal akkor Samsung xcover 271. Se érintőképernyő, se wifi, a kamerája se valami jó, de rohadtul strapabíró kis kütyü.
2011. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem annyira strapabíróra gondoltam ,egyszerűen csak ne törjön be a pl. a képernyője ha földhöz vágom :)
2011. okt. 13. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak leesik azt a legtöbb kibírja. Legalább is az amelyikben gorilla glass van az tuti. Nekem nem Defym van, de az enyémben is gorilla glass van. Egy párszor már esett le a kijelzőjére és fejeltem is már meg, de semmi baja nincs. Viszont ha szánt szándékkal vágod a földhöz azt a Defy inkább túlélné mint a többi teló.
2011. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!