Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem Samsung Galaxy mini...

Nekem Samsung Galaxy mini telóm van és két problémám lenne.1: Miért nem szól a ébresztőóra, ha ki van kapcsolva a telefon? 2. Ha sms-t írok akkor x karakter után miért teszi át az üzenetet autómatikusan multimédiás üzenetté?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezt kikapcsolni, mert már többször nem kapták meg az üzenetemet.Légyszi segítsetek !!!!
2011. okt. 14. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

a válasz tök egyszerű : ANDROID


bővebben: egyetlen androidos telefon sem csinál semmit ki kapcsolva. ha nem akarod hogy keressenek erre van a repülő mód.

2011. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1: Miért nem szól a ébresztőóra, ha ki van kapcsolva a telefon?


Ki van kapcsolva a telefon, nincs energiaellátás, nem megy az oprendszer így az általa futtatott folyamatok se pl. ébresztő. A számítógép se csinál semmit ha ki van kapcsolva. Na az androidos telefon se. Nem tudom miért nem lehetett ezt megoldani. Viszont ha átrakod repülős módba akkor ugyanúgy nem fognak tudni hívni mint ha ki lenne kapcsolva a telefon, nincs sugárzása és az akis se merül annyira mint ha valamilyen hálózaton lógna.


2. Ha sms-t írok akkor x karakter után miért teszi át az üzenetet autómatikusan multimédiás üzenetté?

160 karakter 1 sms, ha hosszú ékezetet használsz akkor ez jóval kevesebb. Azt hiszem 80 karakter lesz így. Na ha ennél többet írsz akkor az már 2 (vagy több, ha mégtöbbet írsz) smsben küldi el. De úgy látszik, hogy androidnál ha már megvan a 2smshez való karakterszám akkor múltimédiás üzenetként kezeli tovább.

2011. okt. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!