Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy új telefont....

Vettem egy új telefont. Vodafone-os és nem engedi a t-mobilos kártyámat bele mert kér kódot. Azt hallottam a t-mobil vagy a vodafon csinál olyat hogy pénzért elmondja a kódot. De melyik és mennyiért? Vagy töressem inkább fel? :O

Figyelt kérdés
Amúgy meg nem értek a telefonokhoz :P
2011. okt. 15. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az látszik hogy nem értesz hozzá... A hálózatfüggő tel nem enged más kártyát. Vettél volna függetlent vagy tset. Amúgy nekik a szolgáltatónak sem érdeke hogy te más kártyával használni tudd, mert nekik abból nincs bevétel, így valószínű hogy nem fognak segíteni neked.
2011. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod máshogy megoldani menj el egy GSM szervízbe és ott függetlenítik.Ha ott sem tudják akkor kérj meg egy hackert hogy törje fel neked vagy tegyél bele vodás kártyát.

Ha egyiket sem tudod megtenni a fentiek közül akkor megszívtad.

2011. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyira nem vagy buta tényleg elmondják a hálózatfeloldó kódot a vodafonos ügyfélszolgálaton de az kb. 100-120 ezer forintba fáj a kötbér és mindenféle díjakkal együtt.

Roppant egyszerű és gyors megoldás(te magadnak meg tudod csinálni)hogy veszel bele függetlenítő simet és már független is-olyan kártyát teszel bele amilyet akarsz!

A kikódolás és szoftveres függetlenítés rengeteg okból nem ajánlott tehát azt felejtsd el.

2011. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!