Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Próbáltátok már a következőt:...

Próbáltátok már a következőt: mobillal pc-s játékot játszani? (bőv. )

Figyelt kérdés

Mozgásérzékelős telefonokkal Pc-s játékokat irányíthatunk.


Itt egy kép is: [link]


2011. okt. 15. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

egyzserű

el van indítva egy autós játék a telót meg csak fogja és elfordítja előtte

2011. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, múltkor találtam Nokiára ilyen programot, vagyis a telefon giroszkópjával irányították a játékot, csak túl új volt a telefonom hozzá. Akkor még symbianom volt.. :D Van róla vidi is, de a program nevét már nem tudom, de fizetős volt.
2011. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én a nokiaprogramokon találtam böngészés közben..a kommentekből ítélve eddig még senkinek sem ment..


WeeWheel_v1.21 egyébbként a program,ami ott van fent.

2011. okt. 15. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából ez úgy marhaság, ahogy van.

Oké, tök vicces, forgatod a mobilt és arra kanyarodik az autó.

Ez egy 5-6 évesnek talán mókás, de én ha autós játékkal játszom szeretem pontosan adagolni a gázt, a féket, manuálisan váltani...

Ezt meg mobildöntögetéssel nyilván nem oldod meg, ergo egy komolytalan kis játékocska az egész.

2011. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A giroszkóp mindkét - aktuálisan - vízszintes tengely szerinti döntést is érzékeli (előre-hátra, jobbra-balra) szóval simán megoldható rajta a gáz adagolás (pl: marble maze játékok). A manuális váltás, meg mehet a PS-en már megszokott oldalgombokkal (itt mondjuk a hangerő gombok). Vagy, ha érintőképernyős, akkor kirakni rá váltó, kuplung és fék gombokat.
2011. okt. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!