Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy acen hogy...

Samsung galaxy acen hogy lehet hangosabbra állitani a zenelejátszót?

Figyelt kérdés
Mert fülhalgatóval nagyon halk :// nem a fülhalgatóval van a gond mert nem 1. et kiprobáltam és azokkal is rossz volt és amit használnák vele xperia x10 mini pron probáltam és nagyon jó volt :OOo csak acen halk?!
2011. okt. 16. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem lehet,hogy a füleddel van a gond? :) Elég gagyi lehet a Samsung ha ilyen ratyesz!
2011. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem a fülemmel lehet a gond :DD és igen szerintem is az -.- azt hittem hűha milyen jó erre hallani nem hallom pl ha metron meek csak a metrot hallom és ha jól tom van 1 módszer hogy lehet hangosabbra tenni
2011. okt. 16. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ace-em van, és semmi gond a fülhallgatós zenehallgatással...nem értem...küldd el szervízbe ha annyira halk...
2011. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké csak hogy már 3x volt szervizbe :)
2011. okt. 16. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!