Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a Samsung SGH-D900i-ről? Mi tetszik benne és mi nem? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
Szval ezt néztem ki magamnak,de nemtudom érdemes-e megvenni.Mi a tapasztalatok?Megéri az árát,34.000Ft-t?
2009. máj. 2. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 1 éve van ilyen telefonom. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Igazán szép képeket nappal lehet vele csinálni,vakuval nem az igazi. Nekem annyi bajom van vele,hogy az enyém ezüst színű és nagyon csúnyán lepattogott róla a festék. Pedig vigyázok rá. A fekete viszont nekem nem tetszik. Úgy néz ki mint egy játék telefon. Hol nézted 34ért? Mert szerintem annyiért sok. Én 25ért vettem,igaz akkor akciós volt a t-mobilnál. És azóta eltelt 1 év!
2009. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményt!

A t-mobile honlapján néztem,egész pontosan 33.990Ft.:S

Végülis ha jó,strapabíró,akkor megéri szerintem.

2009. máj. 2. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fél évig volt ilyen telóm....Nekem mondjuk 1x se kopott róla le az ezüst :$ :) Azóta volt már u 600-am és most van f300am,de a d 900i-met azóta is vissza sírom annyira megszerettem! Szép képeket csinált,hangosan szólt....ami az u 600-nál nem mondható el :S

Mondjuk én is 25.000.-ért vettem,de sztem 35ért drága!

A telóról csak jókat tudok mondani!

2009. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam valószínű az volt a probléma,hogy zsebben hordom a telefont,és a farmer ledörzsölhette... :( Amúgy néhány napja egy használt telefonosnál láttam (nem tudom az volt-e,vagy új,de nagyon szép állapotban volt) 20500 Ft-ért. (1.voltam)
2009. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2009. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nekem is ilyen telóm van már majdnem 2 éve, és az enyém fekete! szerintem a fekete nem is néz ki rosszul, de ez mindenkinek a maga dolga!

Amúgy nagyon szupi kis telefon! Okos, szép, megbízható, hangosan szól, kihangosítható, a saját készítésű videókat be lehet rakni csengetéskor és lejátssza, persze a kiválasztott csengőhang megy alatta! Szóval imádom. Talán egy ami nem jött be, hogy nem lehet témákat rátölteni, de ez sem érdekel sokakat!

Amúgy 35-ért drága szerintem is,én 2 éve vettem 40ért előfizetésesen.

2009. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen,én is drágának tartom picit.

Remélem júniusig lesz még új árlista:D

végülis most ápr.1-től volt egy.Azóta már ápr. 29-én új árlista lett,talán addig megint lesz új árlista:D

2009. máj. 5. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nézted meg a linkeket? A photo hall-ban 21970. Igaz amikor belinkeltem még 19970 volt. De akkor sem 35! :)
2009. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!