Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone 858, Samsung S5230...

Vodafone 858, Samsung S5230 vagy Samsung Galaxy mini?

Figyelt kérdés

Új előfizetést szeretnék kötni a Vodafone-nál. A 858-as ingyen lenne, az S5230 az 2000 Ft, a galaxy pedig 10000 Ft lenne. Melyiket éri meg megvennem? Ami fontos szempont, az internet és a kamera. A GPS is kellene de az nem annyira fontos. Nem tudom melyiken milyen gyors a net, engem leginkább az érdekelne, a kamera az másodlagos, a GPS még kevésbé számít.

Köszönöm előre is!


2011. okt. 17. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

ezek közül az s5230 alapból kiszáll a versenyből! 1 forintot nem ér nemhogy 2000-ret!

a GPS minden androidban bent van!

én én a minit mondom mert az volt a kezemben arról tudok csak tapasztalatokat mondani!

2011. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eléggé perverz gondolat egy s5230-on netezni. Nem lehetetlen, de messze nem olyan jó mint egy androidos telefonon. Meg amúgy se rúghat labdába az androidos telefonok mellett egy s5230. Akkor a 858. Hát nem egy meggyőző telefon. A galaxy minihez képest lassabbnak tűnik, meg nem is kezelhető olyan jól. Arról nem is beszélve, hogy a huaweii nem is igazán támogatja a telefont így a szoftverfrissítésekről szépen le is lehet mondani.

Nem maradt más mint a Galaxy mini. Lehet, hogy a kijelző felbontása nem a legjobb egy ekkora kijelzőhöz, de klasz kis telefon. Jól kezelhető, a sebességével sincs sok gond, 2.3-as frissítés is van rá. Messze ez a legjobb a 3 telefon közül.

2011. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy mini mindenképpen a három telefon közül.
2011. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Minden féle képp a Galaxy mini mert sokkal jobb mint a többi 2 egyébként meg s5230 az olyan szinten szar hogy semmit nem ér még tán két évvel ezelőtt nagy szám volt de hamar ki ment a "divatból" vodafone 858-ról nem nagyon tok semmit de már eleve az hogy a vodafone gyártja így nem hiszem hogy van olyan jó mint galaxy mini.Egy szóval Galaxy mini az szerintem oda aláz egykét telefont belevéve ezt a kettőt is.

Remélem Tudtam segíteni!

2011. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!