Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola defy-n hogy kell...

Motorola defy-n hogy kell beállítani az internet letiltását?

Figyelt kérdés

Feltöltős kártyával vettem, és eddig esze ágában se volt fellépni magtól a netre, csak ha csatlakoztam wifivel. Most átcseréltem bele az előfizetéses kártyámat, és szerintem tuti egyből kapcsolódott. Talán sikerült kikapcsolnom, de lehet, h nem mindent. Kicsit megnehezíti ugyanis a dolgomat az angol nyelv.

Azt szeretném, h wifi nélkül egyáltalán ne lehessen rajta csatlakozni, mert ki tudja mennyi pénzt szívna le.


2011. okt. 18. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Beállításokban kapcsold ki a mobilhálózatoknál az adatforgalom engedélyezését. Vagy market, APN OnOff widget.
2011. okt. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ilyen lehetőségeket ír ki, melyiket válasszam? (vagy nem jó helyen vagyok?)

-2G only saves battery

-3G only better performance

-automatic default


Az előző telefonom közel se volt ilyen tudású, ezt még magyarul is elég lenne nekem kibogozni, nemhogy angolul...

2011. okt. 18. 08:18
 3/5 A kérdező kommentje:
jah, és az APN droiddal ha kikapcsolom a mobilnetet, attól még olyankor a wifi használható? Vagy az egyúttal a wifit is tiltja?
2011. okt. 18. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó helyen vagy, csak rossz sort nézel. A legfelső sort nézd.


Az APN teljesen külön áll a wifitől.

2011. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na tehát: Benne vagyok a Mobile network settings-ben, és ott a legfelső sor az Internet tethering (kisbetűkkel alatta, h share your phone's internet connection over usb and bluetooth), amit csak pipálni lehet (vagy kiszedni a pipát). Ennek kellene pipálatlannak lenni ahhoz, h ne tudjon kapcsolódni a mobil internethez semmilyen formában se?

Amit előzőleg leírtam, az a második sorban a Select network lehetőségei.


ÁÁÁ, tiszta hülye vagyok én ehhez. :) Nem értem miért kell ezt alapból ráállítani. Lopják az ember pénzét!

2011. okt. 18. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!