Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola defy első okostelefon...

Motorola defy első okostelefonnak?

Figyelt kérdés

most lesz az első, de ha már veszek nem akarok egy gagyit.

Olvastam róla, hogy a menü néha szaggat(800Mhz) és ok nélkül lefagy. Olyan videót is láttam hogy nem reagál a kijelző az érintésre stb. Ja, és az egy dolog, hogy most van rá 2.3 főzött rom, de lesz vajon 4.0 is? Vagy mindezt meg se érzem majd mivel ez az első?

Előre is köszi a válaszokat. :)


2011. okt. 18. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
ha tudsz angolul nem gázos!
2011. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elmegy...1 ghz-n is be tud szaggatni az android, az a ram-on múlik főleg, nem csak a procin.
2011. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
DEFYm van, hát a gyári ROM az parádésan SZ@R!!! Ha megvetted azonnal rakj fel rá egy CM7-et, nekem is az van, 1.2GHz-n fut a processzor. Mellette egy TaskManager és mindig van elegendő RAMom is. Ráadásul CyanogenMod-dal atomstabil lett a telefonom, egy kezemen meg tudom számolni hányszor fagyott le kb. fél év alatt! 2.3.7 van nekem, hogy lesz-e 4.0 az az XDA-s srácoktól függ. Sok sikert hozzá, mindenképp csak ajánlani tudom. Ha érdekelnek a fent leírt eljárásoknak a pontos végrehajtásainak instrukciói bátran írj mailt. :)
2011. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok: Az lemaradt, hogy és még magyar menü és kerül bele. ;)
2011. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépem a válaszokat! :D
2011. okt. 18. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
a gyári ROM tényleg hihetetlenül szar, amíg az volt fenn, megbántam, hogy Defy-t vettem. Minden mindegy alapon feltettem CM7-et, azóta szerelmes vagyok bele. Betonstabil, nem szaggat semmi, HD videókat is konvertálás nélkül játszik szaggatásmentesen. Ajánlott.
2011. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!