Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafon 547i telefonom nem...

Vodafon 547i telefonom nem nyitja meg a youtube videókat, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert alkalmatlan rá. Egy olcsó telefonnál én nem csodálkoznék ilyenen. Lehet 1-2 videó elmegy, de ne várd el tőle, hogy mindet lejátsza. Ez nem egy erős hardverrel, meg jó operációs rendszerrel ellátott telefon.
2011. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig lejátsza másoknak.van egy régi fórum,ahol olvasgattam róla,írtam is oda,de az a fórum már nem él.Különben a fiam méregdrága nokiája sem nyitja meg,pedig abban már gyárilag benne vannak az alkalmazásokban a face,meg a youtube,meg minfen-féle.Azt hittem valami lejátszóprogi hiányzik róla,és azért nem játsza le,és azt hittem valaki ebben tud segíteni.De azért köszi.
2011. okt. 19. 08:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Amik előre vannak telepítve a fiad nokiáján azok csak kliens programok nem az egész youtube, facebook stb. Az kicsit durva lenne.

Viszont ha az se nyitja meg akkor felmerül bennem a kérdés: net az megy a telefonokon? Mert anélkül nem is csoda, hogy nem megy.

2011. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mind a kettőnknek a fullos előfizu van rajta...de azért köszi
2011. okt. 20. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne nevetes má, az is csoda ,hogy az opera mini megy rajta:-$
2011. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon rosszul gondolod!Sokkal gyorsabb akár Facebookozok,akár a Googlén keresek valamit,mint egy Samsung.Sokat netezek buszon,és a Vaterától elkezdve,Telefonguru,mindent pillanatok alatt megnyit!Nem kéne ennyire elfogultnak lenni,ha nem kerül valami mindjárt 60-70 vagy esetleg 100 ezrekbe.

De azért kösz a választ,igazán"hasznos" volt!!!

2011. okt. 31. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig a youtube akkorse fog rajta menni.

Nekem a mobilarena.hu is állandóan fagyott rajta vagy kidobott az opera vmi hiba üzenettel, meguntam, hogy állandóan az akksit kell kierőszakolni belőle mert mindig fagyott és inkább vettem 1 samsungot és képzeld el ezen megy a youtube, a mobilarena, meg 1 csomó flash oldal:)

2011. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
telepíts egy adobe flash playert,vagy valamilyen flash-támogatást,az lehet a baj.
2011. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!