Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon hogy...

Androidos telefonon hogy lehet megváltoztatni, cserélni az e-mail címet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amit pl. a market használatához is be kellett írni. Szeretnék egy másikat beírni helyette, de egyszerűen nem találom hol lehet átírni. Se törlést, se átírást nem látok sehol. Már sikerült egy másik fiókot is létrehoznom, amit persze nem így terveztem, és persze azt se lehet törölni. Már két címről is jönnek a mélek.

Segítsetek!


Ja, és az is nehezíti a helyzetet, h angol a teló (Motorola Defy). Szóval ha kérhetem, akkor angol beállításokat mondjatok.


2011. okt. 18. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egyik legcélravezetőbb ha csinálsz egy factory reset-et és akkor az újraindulást követően már egy másik gmail fiókot adsz meg a telefonnak.

Settings->Privacy->Factory Data reset


Vagy megpróbálod ezt:

[link]

Nem kell Factory resetet csak egy rootolt telefon.

2011. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt, hátha sikerül:


lépj be a gmailba (Menü -> Gmail), ott alul van az Add account, értelemszerűen állítsd be a másik fiókodat és mentsd el.

ezután lépj be a marketbe nyomd meg a menügombot és válaszd az Account-ot. Kijön egy lista és válaszd ki a fiókodat.

2011. okt. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket! Második válaszoló, nálam a market menüben nincs accounts, de lehet csak én vagyok a béna.


Lényeg, h félig sikerült megoldanom a problémát. A marketes fiók az maradt, mert azt csak a resettel lehetne megoldani, de a másikat sikerült törölnöm. Leírom, hátha valakinek segítek vele.


settings->accounts->itt ki kell választani a fiókot->majd remove account-ra katt


A "plusz" címet simán engedte törölni, de a marketesnél kiírta, amit az első válaszoló is írt, h csak resettel lehetséges, így nem. Azt viszont nem szeretnék csinálni. A Root Explorer meg fizetős, így azt is kihagynám. Ezért maradt az eredeti felállás.

2011. okt. 19. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fontos a root explorert használni hozzá. Akármelyik fájlkezelő jó hozzá amelyik képes rootolt telefon esetén megjeleníteni a rendszer mappákat és fájlokat pl. file expert, ghost commander
2011. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam megírom, h közben rájöttem miről írt a második válaszoló.

Nemrég tudatosult bennem, h az accounts az magyarul a fiókok. Ugye már sikerült előzőleg kitörölnöm a másik email címet, amit aztán sikerült újra beállítanom, de most a gmail-hez. És így a marketen már látom a menüben a fiókokban mindkét címet, és tényleg lehet váltani köztük!


(Azért volt zavaros ez eddig, mert a telefon nyelve az angol, viszont a markethez töltöttem le magyart, és nem gondolkoztam a fordításon, csak kerestem amit írt.)

2011. nov. 18. 22:38
 6/6 A kérdező kommentje:
jah, és köszi a segítségeteket!
2011. nov. 18. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!