Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C7-00 vélemények?

Nokia C7-00 vélemények?

Figyelt kérdés
Vélemények, ha nem olyan jó akkor milyen mobilt vegyek, ami nokia és max 60.000 Ft?
2011. okt. 19. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ragaszkodsz a Nokiához mindenképp ezt vedd. Nekem több mint fél éve c7 esen van és maximálisan elégedett vagyok vele. Minőségi telefon, stabil, szép, sok alkalmazás van rá ami hasznos is. Ha nem fotózol makrot akkor a kamerával is elégedett leszel mert szép képeket csinál. A navigáció pontos és jó persze ingyenes. A wifi jó. Opera böngészővel gyors és jó a net. Most is a telóról vagyok fenn. Ne tévesszen meg a proci mérete. Ahhoz képest gyors a telefon. Én nem cserélném le semmi másra. Előte is symbian os telefonom volt, ismerem az előnyeit, hátrányait, de bajom sohasem volt vele. A kijelző is tökéletes. Ennél a telónál nem áll meg, hogy a nokia érintősek rosszak. Szerintem egy nagyszerű telefon.
2011. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ!
2011. okt. 19. 17:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés, hogy a hangszórója zenehallgatás közben milyen hangos, tisztán szól e?
2011. okt. 19. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Tisztán és hangosan szól.
2011. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. okt. 19. 18:04
 6/6 anonim válasza:

Nokiát semmi esetre se vegyél. Nekem c7-em van és olyan hibák vannak néha h csak úgy pislogok.

Egyszer a szervizben újrratették és most más hibák vannak.

2012. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!