Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg okostelefont vegyek, vagy...

DivoxO kérdése:

Lg okostelefont vegyek, vagy nézzek valami mást?

Figyelt kérdés
Láttam lg telefonokat alacsony áron és megtetszettek,de azt olvastam hogy az lgk gyorsan tönkremennek.Ennek ellenére vegyek?
2011. okt. 19. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem az LG optimus-okat, és meg vagyok vele elégedve, és még az ára is tűrhető (nekem GT540-em van). Még nem volt tapasztalatom arról hogy hamar tönkre ment volna (7 hónapja van meg)
2011. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a haveromnak optimus 7 e van , csak dicsőíti , szerintem nem rossz
2011. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én az LG-vel nem vagyok szerencsés. 2 telefonom is 1 év körül aksihibás lett. A mostani LG-met (ez a 2.) tavaly decemberben pont a garancia lejárta előtt vittem szervizbe, mert mindig kikapcsolt. Rögtön aksihibára gyanakodtak, mert sokaknak volt ez a probléma és be is bizonyosodott. Kicserélték az aksit, de most megint előjött ez a hibája, pedig szinte csak telefonálásra használom. Viszont annyi, hogy ez olcsó. Ismerek olyat is, akinek semmi problémája nincs vele, szóval nem eltántorítani akartalak, csak nekem negatív a véleményem.
2011. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy lgt veszek.Köszönöm.
2011. okt. 20. 21:29
 5/5 anonim válasza:
Nekem lg telefonom volt nem volt okostelefon de egy évig megvolt
2012. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!