Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinál akkor a T-mobile...

Mit csinál akkor a T-mobile hogyha van egy elő fizetéses telefonom és nem fizetem?

Figyelt kérdés
azt hallotam hogyha nem fizetem letiltják a telefont és be sem lehett kapcsolni... igaz ezz?
2011. okt. 20. 20:46
1 2
 11/13 bp1985 ***** válasza:
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de te hány éves vagy? Előfizetés helyett inkább egy helyesírási kéziszótárt vettél volna. Nincs egy olyan hozzászólásod, amibe ne lenne hiba.
2011. okt. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
na ha nem fizeted a számlád, akkor letiltják a kártyádat ÉS A TELEFONT IS. a telefon ugyan bekapcsolható, de telefonálni vagy bármilyen hálozathoz kapcsolódo dolgot nem tudsz vele csinálni. olyan mintha lenne egy telefonod, amivel nem tudsz telefonálni, se hívni, se SMS írni stb. MÁSIK SIM KÁRTYÁVAL SE MEGY! addig letiltva marad amíg nem fizeted a tartozást
2011. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
bp1985: tee kiss fassz csicskaa! :DD ne szarj nem vettem elöfizis teloot :D ;) uggyhoggy igazzán meg rohadhatnáll:DD ...ha valamii nem tecciik szopdd lee magadd :DDD na tsöööö
2011. nov. 7. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!