Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fóliát ajánlotok...

Milyen fóliát ajánlotok iPhone 4-re?

Figyelt kérdés
Vettem egy szárazon felrakandó BODYGUARDZ fóliát a készülékre. Direkt írták is, hogy száron kell felrakni, nem szabad bevizezni. Pedig ha jól tudom vannak olyanok is amkiet nedvesen kell. Na szóval... most az előbb felraktam az elejére és a hátuljára a fóliát, olyan ronda lett, hogy csak na... csomó kis légbuborék alatta, látszanak a vízszintes csíkok, ahogy simítgattam el a kis kártyával... egyszóval semmit nem ér ez a sz*r. Pedig 5800 forintért azért kicsit többet vártam volna. Szerintem egyébként hamarosan le is szedem mert ez így nem maradhat :@ de fólia nélkül meg nagyon könnyen karcolódik, ezért gondoltam veszek rá egy "nedvesen felrakandót" nem tudom mi a becsületes neve, de gondolom tudjátok mire gondolok :D ti milyet ajánlanátok, ami viszonylag olcsó is, könnyű felrakni, SZÉPEN is fel lehet rakni és meg is védi a telót?
2011. okt. 21. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
At-pixel .... made in japan !!!
2011. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Boccs rosszul irtam.... AT Professional LCD Screen Protector .nem olcsó de nem jön le szépen fel lehet rakni nem gagyi ...
2011. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár most olvasom a szöveged 5800ft nem tudom mi lehet az és nedvesen felrakni nem semmi ! Ez 2000 ft amit irok és kiváló !
2011. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Invisible Shield - et SEMMIFÉLEKÉPPEN NE vegyél , megjártam vele ragad a hátsó fólia lejött , most ajánlották nekem az Ozaki fóliát , holnap megyek West End be megvenni , és utánna írok róla véleményt ha érdekel :)
2011. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szentem átlátszót
2011. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!