Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 érintőpanel csere?

Samsung s5230 érintőpanel csere?

Figyelt kérdés
Elromlott az érintőpanel, ha vennék egyet itthon kitudom cserélni? Nem kell újratenni a szoftvert? Ilyet kell vennem?: [link]
2011. okt. 21. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
8-9000 ft a gyári utángyártott nagyon rossz ! És nem tudod kicserélni mert akkor vegyél min 2 belöle egyet ugyis elkursz .
2011. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én rendeltem bele 4000 ft-volt.(ugyanez a telo). nem lehet el kúrni... szétszedtem kiszedtem a régit és kicseréltem az újra. összeszereltem bekapcsoltam és voálá tökéletesen működik.hozzátenném lány vagyok. és semmi extra..
2012. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én most cseréltettem, 4-5 ezer volt (nem tudom pontosan, a férjem ment érte) és egy nagy kalap kaka!

Alig reagál, rá kell nyomni erősen az újjam, és így se reagál rendesen. Az ébresztőt negyed óráig próbáltam rajta beállítani...

Visszavittem, mutattam a fickónak, lerázott azzal, hogy a csere után ilyen erősen kell nyomni. Szerintem meg ez egy hülyeség, így használhatatlan a teló! :/

2013. márc. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!