Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valahogy ez kivitelezhető?...

Valahogy ez kivitelezhető? (galaxy mini)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy samsung galaxy minim van és a fényképezőjével nehezen tudom magam fényképezni mivel csak a képernyőn tudom nyomni, de az lenne a jó ha a ki/be kapcsoló gombbal tudnák fotózni. Ezt nem lehet valahogy megoldani valami progi vagy a telefonon valahol beállítani?
2011. okt. 21. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal a kameraszoftverben van időzítő. Miért nem azt használod önfényképezésnél?
2011. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert nemtudom mikor fényképez mert ha én csinálom akkor katt és kész is. ott meg csak vigyorgok és várok.. ezért lenne jó oldalt az on off gomb :)
2011. okt. 21. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem pár kamera appot de egyiknél se írták, hogy képes lenne bármelyik gombbal elkészíteni a képet. Szóval marad a kijelző taperolás.
2011. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vaszolva a kérdésre: Nincs
2011. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!