Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgaltato melyik...

Melyik szolgaltato melyik tarifacsomagja a legjobb annak, aki ritkan, es teljesen kiszamithatatlan idöben telefonal, de akkor sokat beszel?

Figyelt kérdés

Külföldön elek, es ha hazamegyek, csak akkor hasznalom a magyar telefont.

(Most vodafonos van, a tarifat mar nem is tudom, valami u betüs talan, es elöfordult, hogy 2 honap alatt lefogyott a 7 ezres kartyam, talan 3-4 feloras beszelgetesre.)


2011. okt. 21. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ezek között nem talaltam nekem jot, vagy te melyiket gondolod? Az utolso lenne a legkedvezöbb,de sajnos 26 mar elmultam.

Szerintem a 40-50 Fto-os percdij m@rh@ sok, mas szolgaltatonal lenne kevesebb percdij? Sms nem erdekes.

(A Pannonon kivül nem tudom, meg milyen szolgaltatok vannak.)

2011. okt. 23. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Van a Telenor, a Vodafone és a T-Home. Nem nagyon ismerem a feltöltőkártyást, nekem előfizetéses mobilom van. Okostelefoné (pl. Samsung Galaxy) nem éppen olcsó, még úgy sem, hogy az USB modemes mobilnetem van megosztva benne. Használattól függően a Vodafone-nál 8-9 ezer forint a havidíj.
2011. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagy segiteseget jelent! :)
2011. okt. 25. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!