Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gdesk 0.33 mért nem megy...

Speed12 kérdése:

Gdesk 0.33 mért nem megy nekem p990i-n?

Figyelt kérdés
Láttam egy gyereket hogy a p990i-t iphone-ra csinálta de nem értem hogyan kéne ilyesmi gdesk a telómra de folyton kiírja a rendszer hogy lejárt verzió töltöttem le új gdesk-et de nem fut a telefonomon. Ilyesmit tudtok mondani ahogy átalakíthatom a telefonomat egy iphone-ra? Mondjuk ilyesmire: http://www.youtube.com/watch?v=qdSX4yuuZQQ vagy szeretnék ikonokat kitenni az asztalra de nem tudom hogy segítseket! Köszönöm.
2011. okt. 22. 06:45
 1/1 anonim válasza:

Bár nem mai kérdés de válaszolok rája.:)

Azért nem megy, mert létezik külön S60-as és külön UIQ3-as verzió. Nálam szintén P990i-n fut és hibátlanul, noha picit lassu a kevés ram és kis procc miatt.


Googlevel kerestem ki, de elvoltam vele egy ideig, igy most nem teszem meg mégegyszer. Keresésnél fontos hogy UIQ3-as verziót keress, vagyis "gdesk 0.33 uiq" pl. így.

Ha letöltötted, nézd meg a fileneveket. Ha találsz benne "S60"-at akkor az S60ashoz való értelemszerüen.

Az enyém Gdesk 0.33e verzió.

2012. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!