Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry-ről mik a véleménye...

Blackberry-ről mik a véleményeitek, tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Sok választ olvastam már máshol, mondtátok h üzletembereknek való, könnyen elromlik stb.... Én nem vagyok üzletember, de nagyon tetszik és ilyet szeretnék. Nagy segítség lenne ha válaszolnátok!
2011. okt. 22. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyikrol?
2011. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

BB elsősorban tényleg üzletembereknek való, nekem 2 oszt. társamnak is van és meg vannak elégedve vele!

jó minőség, jó összeszerelés , gyors! szóval ajánlom neked!

2011. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bb bold 9780-t szeretnék.
2011. okt. 23. 12:19
 4/4 anonim válasza:
Nekem olyan fajta van és én imádom:) Minden megtalálható rajta. De az igaz hogy nagyon kell rá vigyázni, ügyelj arra hogy ne ejtsd le (tokot adnak hozzá az valamennyire védi). Anyukám egyik ismerőse ott dolgozik ahol csinálják tőle kaptam infókat:D
2011. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!