Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire jók ezek az appok?

Mire jók ezek az appok?

Figyelt kérdés
Főzött romot csinálok és azon vacilálok, hogy benne hagyjam-e a ROM managert meg a super usert, meg a titanium backup-t. Nem használom őket egyátalán, mert nincs rájuk szükségem, de mikor lessz olyan alkalom, amikor nagyon kelleni fognak?
2011. okt. 22. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát látod, ezt én nem tudom megmondani.

De! Bármikor utólag is felrakhatod, de teljes ROM újrarakáskor nem lesznek benne.

Még egy: A ROM részére van egy partizionált terület. Ezt ha kihasználod, ha nem, nem használja másra, úgyhogy ha belefér (erre nagyon ügyelj, mert ha "hosszabbat" állítasz össze, akkor gond van!), beleteheted, legfeljebb nem használod.

Én ilyenkor kihajigálom, amire nincs szükségem, beleteszem amit mindenképpen szeretnék, hogy benne legyen, lezippelem és megnézem nem hosszú-e. Ha van benne még bővebben hely, akkor utánanézek, mit érdemes még belerakni, ezek a programok így nem foglalnak helyet a USER memóriában.

2011. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na hát ezeket véletlenül sem szabad kihagyni belőle! ROM manager nélkül nem megy a root menü, superuser nélkül nem megy semmilyen rootot igénylő app, ugyanis ez adja meg nekik a jogot! Titanium nem létszükséglet, de mivel sokan használják nem árthat beletenni marketing szempontból ;)
2011. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!