Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidosok! Elindulna a...

Androidosok! Elindulna a telefonomon?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson Xperia X8-am van! A Modern Combat 2 elindulna rajta? Raktam már fel pár verziót de egyik se volt jó! Wifivel letöltöttem amit kellet kilépett én vissza sötét volt a kép és kilépett! Van egy haver akinek X10-en elindult egy HTC-s verzió! Szerintetek?
2011. okt. 22. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, amúgy multi toch nélkül, hogy akarsz játszani vele?
2011. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Április után kiadott X8-okba van multitouch :) én meg nem rég vettem kb 3-4hete
2011. okt. 22. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, esetleg főzött rommal és a procit 729mhz-en járatva.

X10 azért sokkal erősebb, pl. 1 ghz-es proci van benne meg több ram, nagyobb kijelző...

2011. okt. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neki X10 minije van bocsi hogy nem írtam oda! (Bár android 2.2 multitouch!) Szóval főzött rom és csáóó? :D
2011. okt. 30. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:

"amúgy multi toch nélkül, hogy akarsz játszani vele?"


Jó, hogy ez mindenkiben megmaradt, hogy így jött ki tavaly az x8, de azóta már cypress chippel és kijelzővel lehet kapni, ami már tudja...

2011. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szóval főzött rom és csáóó? :D"


Az, hogy csáóó az egyáltalán nem biztos, de pl. 2.3-as kuyadroiddal vagy gingerdx v014-el nagyobb rá az esély.

Ha a combat 2 esetleg nem is menne rajta, sokkal jobb lesz a teló minden más szempontból.

A kuyadroid-ban alapból van overclock a gingerdx-ben csak alkalmazás letöltésével megy.


Kuyadroidban:Beállítások, cyanogenmod beálítások, teljesítmény menü. 729-748mhz környékéig stabil, amíg nem vagy biztos a megfelelő beállításban (próbáld ki pár óráig az adott frekvencián), ne kapcsold be a használat bootoláskor opciót. (Procitól függ, de valakinek nagyobb frekvencián is jó).


[link]

2011. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!