Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják a Samsung...

Miért szidják a Samsung S5230-as mobiltelefont, még akkor is ha gyárilag független és nincsen rajta szolgáltatói menü, vagy esetleg jobban megéri egy Samsung Champ?

Figyelt kérdés
Mi(k) azok a hibák ami(k) miatt sokan szutyoknak hivják ezt a telefont? Állitólag a Samsung ebből adta el a legtöbbet világszerte, tehát sz @ r telefon nem lehet.
2011. okt. 22. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok gyári hibás volt (leginkább kijelző).


Szerintem Telenor One Touch alatt nem szabad érintőképernyős telefont venni, az olcsóbb árkategóriában egy nyomógombos Nokiával jobban jársz.

2011. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ha csak volt múlt időben, akkor ezt már javitották vajon? Mikoriak ezek a problémák, és mit jelent az hogy gyári hibás volt a kijelzője? Milyen értelemben, mi nem volt rajta jó?
2011. okt. 22. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért adott el sokat belöle mert olcso és mindenki azt nézi hogy érintös!!!
2011. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
arra viszont kiváncsi lennék, hogy ezt a képernyő hibát már javitotta-e a Samsung?
2011. okt. 22. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mivel hemzsegnek itt a kérdések, hogy már kétszer cserélték, és már harmadjára is elromlott, megéri-e javítani. Tehát ha a szervizben sem cserélik normálisra, akkor valószínűleg az újakat is a rossz alkatrészekből gyártják. Meg nem is érdekük egy elavult telefont fejleszteni, mikor nagyratörő terveik vannak a felső kategóriában.
2011. okt. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
olcsó tömegtelefon,egész jó tulajdonságokkal-->szegényebbeknek jó+jól néz ki
2011. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Ugyanazt a hulladék kijelzőt rakják bele a mai napig. Semmivel nem lett jobb. A telenor one touch tényleg jobb. Exem most vett, galaxy mini, meg one touch között gondolkozott, és a one touch lett a nyerő. Jobb kamera, nagyobb kijelző, szebb képek.
2011. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Nekem semmi bajom az 5230-al szerintem nagyon szép telefonok, külsőleg gyönyörűek és változatosak! Nekem most Lg kp 500-as om van, de már kezd tönkremenni... (rózsaszín) Lehet, hogy lassan váltanom kell, és biztos,hogy nem 30-40.50-60ezerért fogok telefont venni,mert az én pénztárcám azt nem engedi meg... meg egy okostelefont ki sem tudnék úgy használni+barátnőmnek is ilyen van már 1éve és még semmi baja nem volt vele!:) Szóval én szeretem ezt a készüléket, és ha váltani kell, ilyet veszek majd!:)
2011. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!