Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki sígítene msn en hogy...

Valaki sígítene msn en hogy hogy kell x8 ra feltenni a nem legális 2.3 mas androidot?

Figyelt kérdés
pontrol pontra szeretném hogy valaki elmagyarázza... mer látom h sokszor le van írva az oldalon is de igazábol nem nagyon értem meg elrontani sem akarom!
2011. okt. 23. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Mégis mi az ami nem világos benne? Mert msn-en is csak azt lehet leírni ami benne van a leírásban.


És nem "nem legális-nak" hanem főzött romnak hívják. A főzött romok is épp annyira legálisak mint a hivatalosan kiadott frissítések csak épp a gyártók nem nagyon szeretik ha a felhasználók ezeket használják.

2011. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem én normálisan tettem fel a kérdést nem tudom mire vered magad?!?! nagyobb valaki vagy mert tudod hogy kell megcsinálni?!
2011. okt. 23. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Elsőnek, te nem tudsz úgy senkinek válaszolni, hogy ne szólj be mellette?

2011. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De mérges valaki. Nem tudom mi bántót mondtam. Csak érdeklődtem, hogy mi az amit nem értesz benne.

Vagy azon sértődtél meg, hogy azt mertem írni, hogy csak ugyanazt lehet leírni mint ami már a leírásban szerepel? Mert azt se értem azon miért kell megsértődni. Ez az igazság. Ugyan azt csinálod akkor is amikor valamelyik fórumon az van leírva, hogy töltsd le az xy fájlt majd másold fel a memóriakártyára mint ha valaki azt írná neked msn-en, hogy akkor most töltsd le az xy fájlt és másold fel a memóriakártyára.

Nem tudom miért hiszik az emberek, hogy ez valami hű de bonyolult valami. Én se értettem hozzá mindössze követem az utasítást. Ahhoz meg csak annyi alapvető informatikai ismeret szükséges, hogy tudj másolni meg átnevezni. Semmi nehézség sincs abban, hogy kösd össze a telefont a számítógéppel, másold át a telefonra ezeket a fájlokat ide és ide, kapcsold ki majd be a telefont, indítsd el a gépen ezt vagy azt a programot, válaszd ki ez meg azt a menüpontot stb. Csak ilyenekből áll. Nem kell ahhoz tudni mi az a root vagy hogy mire jó, vagy a recovery mit csinál. Csak csinálod és kész.

Sok embernek segítettem már így szoftvert vagy romot cseréli a telefonját, mert nem értették a leírást de akkor érdekes módon meg tudták csinálni amikor szóról szóra ugyanazt írtam/másoltam be ami a leírásban volt. És persze a végén nem akarták elhinni, hogy tényleg így volt, de csak belátták, hogy tényleg. Meg ment a csodálkozás, hogy akkor ezt ők is simán meg tudták volna csinálni.

Jó, nem mondom, hogy nem voltak visszakérdezések, mert voltak, de azok inkább csak arra irányultak, hogy jó-e az a szoftver amit fel akarnak tenni, vagy hogy biztonságos-e megcsinálni ezt stb.

Szóval számomra egy rejtély, hogy miért képesek msnen keresztül követni egy olyan leírást amit előtte egy fórumon olvasva nem értettek.

Ezért kezdek kicsit belefáradni ebbe. Mert esetleg ha leírnád mi az amit nem értesz benne elmagyarázhatom, de annak szerintem semmi értelme, hogy msnen keresztül leírjam újra azt ami a leírásban szerepel.


Elsőnek, te nem tudsz úgy senkinek válaszolni, hogy ne szólj be mellette?

Mégis mit szóltam volna be? Szerintem semmit. Aki meg akármi kis kijavítást sértésnek vesz azzal nem tudok mit kezdeni.

2011. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"szerintem én normálisan tettem fel a kérdést nem tudom mire vered magad?!?! nagyobb valaki vagy mert tudod hogy kell megcsinálni?!"


Szvsz hagyd rá, ez a 64% környéki illető már csak ilyen.

Olvastam már több választ tőle én is, kioktatás nélkül neki nem megy...

2011. okt. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!