Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet annak az oka hogy az...

Scarecrow kérdése:

Mi lehet annak az oka hogy az xperia x8-as telefonom bekapcsolva van, telefonozok és kikapcsol magától. Vissza kapcsolni meg 10 perc után tud. Már volt a szervízben ezzel a problémával. Szerintetek mit tudnék csinálni? Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 17:15
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem x10-em van és pont ez a problémám, már nagyon elegem van belőle. Több embertől is hallottam ezt a kikapcsolós bajt. Ma viszem vissza negyedik alkalommal a szervízbe, mindenféle alkatrészt cseréltek már benne, de még mindig rossz. Szerintem te is vidd vissza szervízbe, mert ez csak rosszabb lesz. Úgyhogy meg is fogadtam, soha többé nem veszek sony ericcsont.

2011. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Az enyém már volt a szervízben 2-szer és a második óta nekem jóó.:) Szerintem ne ez alapján ítéld meg mert a sony az nagyon jó telóóó.:D
2011. dec. 14. 18:26
 3/3 Chicharito19950318 válasza:
nekem is x8as telom volt mindig vittem szervizbe mert nem volt jo...és végul betelt a garanciálislap és azt mondták h választhatok más telot:)és igy is lett:) am ez a folyamat fél évig tartot már naon kiidegelt am...
2012. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!