Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy megy az előfizus készülék...

Hogy megy az előfizus készülékváltás így?

Figyelt kérdés
kb 6 éve van előfizetéses telefonom t-nél. akkor kb 17 voltam. Kellett a fater megkötni, de nem tudom azért, hogy van fizetése, vagy mert nem vagyok 18. a kérdés az, hogy ha én váltani akarok másra, szintén előfizetés, hűség, és részletre, de nincs állásom (diák vagyok), akkor is kell majd oda az apám aláírása esetleg még valami? sajnos nem emlékszem mi kellett.
2011. okt. 23. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:
mellesleg aranykártya, ha számít.
2011. okt. 23. 18:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinek a nevére megy a számla? Ha Apádéra, akkor ő is kell a váltáshoz, ha a tiédre, akkor csak te kellessz. azért kellett régen apád aláírása, mert nem voltál még felnőtt.
2011. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
apáméra megy. akkor majd beszélek vele. más (pl papír) nem kell majd, a részlet miatt? pl hogy van állása és van ezért "fedezet?"
2011. okt. 23. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Tőlem eddig soha nem kértek semmi ilyesmit. Csak személyi, lakcímkártya, aranykártya száma kellett.

Ha később nem akarod apádat citálgatni, akkor írasd át a telót a nevedre a váltás után, aztán már neked is lesz aranykártyád egy év után.

2011. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!