Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Mini-n a 3d fényképezés...

Xperia Mini-n a 3d fényképezés hogyan működik?

Figyelt kérdés

Most tettem fel a gépre,ajánlotta a legújabb szoftver frissítését,megcsináltam.Miután újraindítottam ott volt az alkalmazások közt a 3d kameramód.Arról szól az egész,hogy balról jobbra pásztázni kell vele és így készít képet.Első kérdés:a saját tengelyem körül elfordulva kell ezt tenni vagy egy kicsit nekem is jobbra kéne fordulnom a mobillal?

A másik:azt írja,hogy ez a kép csak 3d-t támogató készülékeken játszható le.Konkrétan min?A mobilon nem?Mert készítettem egy képet úgy,hogy helyben forogtam és a mobil kiterítette az egészet ami így kicsit furcsán nézett ki és innen gondolom,hogy mobilon nem lehet megnézni.

És végül:hogy fog tulajdonképpen ez a kép kinézni?Úgy értem normálisan 3d-ben.


2011. okt. 23. 22:20
 1/1 bp1985 ***** válasza:

A másik:azt írja,hogy ez a kép csak 3d-t támogató készülékeken játszható le.


Mondjuk 3d tévén, vagy lg optimus 3d-n.

2011. okt. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!