Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért veszi le a pénzemet?...

Miért veszi le a pénzemet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy Blackberry 9780asom van és itthon wifiről netezek, de mégis leveszi a pénzemet, tegnap is 700FT csak úgy eltűnt róla miközben neteztem...

Régebben egy Sony e. x8asom volt, arról is ugyanúgy lekapta...

Nem nagyon értek hozzá, kérlek segítsetek! Köszönöm!


2011. okt. 24. 10:54
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem telefonfüggő, hanem szolgáltató függő. Ha bemész a szolgáltatódhoz, ők tudnak segíteni. Lehet be van kapcsolva valami szolgáltatás, amit nem is használsz, de a díját leveszik..
2011. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tiltsd le a mobilnetet (apn-t)
2011. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a T-mobilnál konkrétan olyan idióták dolgoznak, hogy semmihez nem értenek, múltkor is bementem 2 t-mobile üzletbe és nem tudtak segíteni, csak össze vissza magyaráztak mindent, és már a telefonomat szarozták le, mert kártyafüggetlen :D aztán én egyedül nagy nehezen rájöttem, hogy mi volt a baj...

De erre nem tudok rájönni :(

2011. okt. 24. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Az üzletben pontosan úgy beszélnek az ügyféllel, ahogy az hozzááll a dologhoz. Gyanítom, hiába kérdeztek volna a megoldásra vezető technikai kérdéseket, ha úgysem tudsz rá válaszolni...

Egyébként meg vedd ki a kártyát 1 napra, és ha akkor is vonják a pénzt, nem a mobil a bűnös. Az android és a blackberry is alapból folyamatosan szinkronizálja a felhasználói fiókjaidat, amihez mobilnetet használ. Ez persze nincs ingyen. Kapcsold ki a szinkronizálást (mondjuk ez a blackberry lényege), vagy a mobilnet használatot!

2011. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az tré és telenor üzletekben tényleg nem értenek semmihez az eladók...azt tanácsolgatják a vevőknek, hogy töltsék 10-12 órát első alkalommal az új mobiljukat, közben már kb 10 éve nem kell ezt megcsinálni, mióta lítiumos akksik vannak. Mert azokat gyárilag formázzák. A vodánál értenek talán csak alapszinten a telókhoz az eladók. A másik kettőnél sík hülye huszonéves lányokat vesznek fel.
2011. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát én minden kérdésükre tudtam válaszolni...

hívogatták oda az ott dolgozókat, mert senki nem tudott semmit mondani :D vicc volt nézni, hogy milyen szerencsétlenek... Úgyhogy én már nem várok tőlük segítséget =)

2011. okt. 24. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!