Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az "I go" navigációs programot...

Az "I go" navigációs programot honnan lehet letölteni NEM androidos telefonra? (nekem pl: Samsung Diva) (Nem tudom pontosan h I go my way vagy milyen neve van mert annyi félét hallottam már, hogy az már nekem bonyolult)

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kétféle op.rendszerre van IGO, azaz Androidos és nem androidos..

A DIVAnak nincs (pontosabban saját az) op.rendszere, nem tudom létezik-e rá, szerintem offline futó nincs...

2011. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

GPS nélkül elég nehéz lesz bárhová is navigálni a Diva-val.

GPS-es, és valami normálisabb operációs rendszerrel rendelkező telefonhoz vagy a saját letöltőjéből (Market, AppStore, OviStore, MarketPlace, Badánál nem tudom mi a neve), vagy pl torrentoldalról lehet beszerezni navigációt.

2011. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:/ értem akkor mind1 köszönöm :3.. marad a járókelőket megkérdezem merre kell menni navigáció :)
2011. okt. 24. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Az szerintem egyébként sem megoldás, hogy telóval a kezedben mászkálsz :) Érdemes otthon megnézni, hogy merre kell menni. Ma már elég részletes felülnézeti képet ad a Google Maps, sőt nagyobb városokhoz ott a norc.hu az utcaképért.
2011. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a Diva-n van Google-widget,abban pedig Google-Maps,ami kisegitett már jó párszor.
2011. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!