Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a Motorola Fire?

Jó telefon a Motorola Fire?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nem annyira. most még túl van árazva
2011. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én csak egy hete használom,de eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve.Nekem a billentyűzet volt fontos és az akksi üzemideje.A 600mHz proci is jól megy,nem egy szupergyors készülék,de nekem tökéletes.A kijelző érzékenysége is kellemes,nem túl érzékeny és püfölni sem kell.Az igaz,hogy az ára elég húzós,én Vodánál előfizetéssel vettem 37.000-ért.
2012. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Mér pont ezt vetted? Ennyiér vehettél volna sokkal acélosabbat is...

2012. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem megtetszett,és nincs szükségem csúcskészülékre.A legfontosabb szempont az akksi és a billentyűzet volt,ezek kipipálva.Ráadásul Vodás előfizetéses vagyok,így nem maradt túl sok lehetőség.
2012. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!