Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom csatlakoztatni...

Miért nem tudom csatlakoztatni a gépemhez a Samsung s5230 mobiltelefonomat?

Figyelt kérdés

Van több USB-s kábelem is, de egyikkel sem működik :S

Csatlakoztatom, kiválasztom a Médiatárt, tölt, és kivan írva hogy csatlakoztatva, stb, de a számítógép nem észleli... Tegnap még jó volt :S

A tesómnak is S5230 van, neki már több hónapja ezt csinálja, ezért az én telefonomon át rakott adatokat a telefonjára. De most már az enyémis...


2011. okt. 25. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kérdésedre annyit tudok válaszolni: a mobilod mindig legyen feltöltve, vagy pedig töltővel együtt csatlakoztasd. Nokia usb kábelt használj. A többit dobd ki. Hogy miért van ez, nem tudom. De így működik. A GPS-emet is csak a Nokia kábellel látja. Valszeg a márka teszi....
2011. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nokia a Samsunghoz? xD ésha nincs olyan kábelem? :O

Jah, és töltővel együtt hogy lehet csatlakoztatni, ha csak 1 olyan lyuk van rajta? és a töltőnek is az a lyuk kell.

2011. okt. 28. 14:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Állítsd be a telefonon a csatlakozási módot.

beállítások/telefon beállítások/számítógépes kapcsolatok/háttértár.

2011. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 IQaznincs válasza:
100%
Samsung Kies-t húzd le :)
2011. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát én letöltöttem a Kiest, beállítottam hogy háttértáron legyen, de sehogysem jelzi a gép a telefont.. A mobil attól még töltődik, és mutatja hogy csatlakoztatva van.:S
2011. okt. 28. 19:11
 6/11 A kérdező kommentje:
Jah, van egy Sony Ericsson W880i-m is, azt sem észleli a gép :S Nem a gépemmel van baj, mert van még 2 gép a házban ezen kívül, és egyik sem ismeri fel :S
2011. nov. 2. 14:38
 7/11 anonim válasza:
51%
nekem is volt már ilyen. rossz volt a kábel. szerezz be újat. ja, és ha hozzácsatlakoztatod csak a géphez, az egyben tölti is.
2011. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
1 bemész a beálitások kapcsolatok [usb]2 beálitod hátértár vollá müködik...
2011. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
és nem kell új kábel...-.-
2011. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

én mindent megcsináltam amit a googlen találtam, és amit ti mondtatok, egyik teló sem jó :,D

van 3 kábelem Sony-hoz, és 2 Samsunghoz.

Azt mondták az ehez kb értő rokonaim, hogy számitógépes nyelven fogalmazva "újra kell rakni az egész telefont" mint a gépeken a windowsot. Csak hogy akkor eltűnik a garancia róla.. :/

2011. dec. 21. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!