Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom letölteni ingyen...

Honnan tudom letölteni ingyen Xperia x8 ra talking tom cat-et és talking ben dogot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 18:01
 1/9 anonim válasza:
Android Marketbe ,de amúgy semmit nem érnek..Szntem ne töltsd le:)
2011. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia ! köcce de az a baj h a telón van ugye az az android market és ott regisztrálni meg mittóm én miket kell csinálni és félek hogy leszedi a pénzem :P. vagy nyugodtan regisztráljak ott? :))
2011. okt. 25. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan regisztrálj :D
2011. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oks! :))) köcce :D
2011. okt. 25. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
nem szed le semmien pénzt, csak ha olyan alkalmazást vásárolsz ami pénzbe kerül de azt kiírja és rá is kérdez. és regelni csak akkor kell ha nicns gmail fiókod, mert ha van akk csak bejelentkezel azzal
2011. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm a gyors válaszokat és meg is próbálom és szólok ha megvan :))
2011. okt. 25. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt azért nem árt ha tudod, hogy a mobilnetért viszont fizetsz. Az meg nem épp olcsó dolog. Persze ha van mobilnet előfizetésed akkor már pluszba nem fogsz fizetni, de ha ninc akkor szép összegeket lehet kifizetni pár MB-nyi forgalomért is. Célszerű ha wifin használod.

És ha van gmail fiókod akkor nem kell létrehozni másik fiókot, elég ha bejelentkezel azzal amid van.


Javaslom egy kicsit olvasgass az androidról, ha már androidos telefonod van.

2011. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Van most egy akció a Net&Go lehet rosszul írtam de annál 90 Ft /hó ..december végéig..ha felkapcsolódsz a Wifire ,akkor nem vehet le pénzt,nyugodtan regisztrálj meg minden,ha nem nagyon ismered még a telódat,nem kérdez rá dolgokra meg ilyenek,akkor olyan kártyát tegyél bele amin nincs pénz ,és wifi bekapcs ,regisztrálsz:)ha úgy biztonságosabbnak érzed a dolgokat(első vtam)
2011. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
előző vagyok 90 Ft/hó-->100 MB
2011. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!