Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini kérdések?

Samsung Galaxy Mini kérdések?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy ilyen telefont. Elég béna vagyok nem tudok vele egy két dolgot megcsinálni..

Ugye amikor billzárat feloldom, akkor mutatja fent, hogy van 1-2-3 kezdőoldal...?? vagy mi a neve...na nekem ott most hirtelen 5 lett dehogy??? az baj?


Hogyan lehet sms hangot beállítani?

Hogyan lehet az ébresztőt mondjuk valami zenére átállítani?

Nem jövök rá:(


2011. okt. 25. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Első lehetőség: [link]


Második lehetőség: Tone Picker. Letöltöd Marketről, aztán bárhol ahol hangot lehet beállítani ott a lehetőségek közül a Tone Pickert válaszd ki. Ezzel a lehetőséggel meg tudod keresni a memóriakártyán tárolt hangokat is és beállítani. De ugyanerre még az üzenetkezelőket is lehet használni pl. go sms, handcent sms.

Amúgy jelzőhangot a beállítások->Hangok->Értesítési hangoknál tudsz állítani. Ez az e-mail és smsekre is egyaránt vonatkozik.

Meg ha már üzenetkezelők. Azon belül is tudsz hangot állítani akár gyári, akár nem. Elindítod az alkalmazást megnyomod a menü gombot, előjön egy menü ott meg a beállításokat kiválasztva szintén tudsz értesítési hangot választani, de ez már csak az sms/mms-re vonatkozik.

Meg külön ébresztő alkalmazást is használhatsz pl. alarm clock plus. Nála is lehet külön hangot beállítani ébresztő hangnak a gyáriakon kívül.

2011. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet sms hangot beállítani? "

Értesítések hangja vonatkozik rá.


"Hogyan lehet az ébresztőt mondjuk valami zenére átállítani? "

Az ébresztésnél kiválaszthatod.

2011. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kezdőlapok miatt ne aggódj. Ha túl soknak találod az 5 db-t, akkor először csinálj egy olyan mozdulatot mintha sót csippentenél fel. Ezek után a telefonon meg fog jelenni egy olyan képernyő amin 5 sima szürke négyzet fog megjelenni és egy olyan amin van egy + jel(ezzel tudsz még több oldalt megnyítani). Ha el akarsz távolítani akkor hosszan kel nyomni azt a kockát amit nem akarsz hogy ott legyen és le kell húzni a kukába.

SMS hang: menü-> beállítások-> hang-> értesítési csengőhang-> kiválasztasz egyet.

Ébresztő óra: ki kell rakni a kezdőképernyőre egy órát(Wigetekben van: hosszan nyomod a kijelzőt)->rákattintasz az órára-> ahol kiírja az ébresztés idejét oda rákattintasz-> csengőhangok-> választasz egyet.

Remélem elég részletes voltam :).

2011. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm köszönöm!

A sócsippentős módszer nagyon jó:)

A widgeteket eddig még fel sem fedeztem:O

A csengőhangkkal most próbálkozom

Amúgy jó kis telo?

2011. okt. 25. 19:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Tone Picker ingyenes ugye?
2011. okt. 25. 19:17
 6/7 A kérdező kommentje:

Nézem ezt a belinkelt dolgot.

A telon másolgatom a zenéket, vagy a gépen a Kies-el?

2011. okt. 25. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Tone Picker ingyenes ugye?

Igen az.


Nézem ezt a belinkelt dolgot.

A telon másolgatom a zenéket, vagy a gépen a Kies-el?

Az teljesen mindegy. Az eredmény ugyanaz. A lényeg, hogy a megfelelő mappába másold be a dolgokat.


De szerintem a Tone Picker az praktikusabb.

2011. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!