Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek Telenor OneTouch...

Van valakinek Telenor OneTouch telefonja? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kinéztem ezt a telefont magammnak és vélemény érdekelne róla.Miért jó miért nem...
2011. okt. 25. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez az első androidos telefonom, tehát nincsen összehasonlítási alapom.A telefon nagyon tetszik mert sokmindent lehet vele csinálni, szinte egy új telefonod lesz ha letöltessz hozzá néhány dolgot.A játékok is mennek rajta akadásmentesen.Egyedül az akksiát csinálhatták volna jobbra, de ahogy elnézem a többi androidos telefon sem tudd többet 2 napnál.Ha nem csinálok semmi a telefonnal csak néha telefonálok, akkor 3 nap a max.Szerintem az árát megéri, főleg hogy nem is kapsz 55 alatt olyan androidos telefont, amin van vaku, és 5mp kamera.
2011. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem.köszönöm.
2011. okt. 25. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan tudok nyilatkozni. A fényképezője nem rossz, de nem a legjobb. De ezek mellett nagyon jó. A gps-e gyors, wifit jól talál. A képernyő felbontása nem nagy, de mégis szép a képe. Videót, zenét jó minőségben játszik le.
2011. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért ingyen van!
2011. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sheb válasza:
Igen, az androidos okostelefonok között szerintem is ennek van az egyik legjobb ár/érték aránya :)
2011. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó.
2011. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!