Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telo? (lent)

Melyik a jobb telo? (lent)

Figyelt kérdés

Samsung s5230 vagy a

Vodafone 858 Smart ?


2011. okt. 25. 20:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A video annyira nem.

Mivel eleg gyenge a kameraja igy videot kesziteni nem hinnem, hogy a legalkalmasabb. Videokat meg nem nagyon szoktam telefonon nezni.

En leginkabb netre hasznalnam meg ilyen alapveto dolgokra (sms, mms, hivas, stb..).

Viszont en a kijelzojevel nagyon nem vagyok megelegedve...eleg kicsinek talalom.

Nem tudja valaki, hogy debrecenben valamelyik vodas uzletben nem lehetne-e kiprobalni? Szoktam latni, hogy (t-mobile-nal lattam meg csak) ki vannak teve telefonok es ki lehet oket probalni.

2011. okt. 25. 21:55
 12/18 anonim ***** válasza:
Ajánlom a telenor onetouch-t mind2 telefont szarrá veri tudásban és csak 2ezer forintal drágább mint a 858.
2011. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek telenoros telot.
2011. okt. 26. 05:01
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg a 858 at nem fogod megbánni... és a kamerát nem fogod anyiszór használni mind gondolod... (és az androidra rengeteg jó alkalmazás van)
2011. okt. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem szeretnél telenoros telót akkor vegyél szart de jó drágán..Baromi drága egy turbosim ám..:D
2011. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Anyum akar leginkabb vodasat..mert o is az es be akar vonni ilyen tarifaba, hogy ingyen beszelunk. -.-''... (Megsugom mindig is utaltam a vodat....de ha mar uj telot akarok, akkor el kell fogadjam...).



Holnap egy uzletben megprobalom ''eloben'' is megnezni a telot aztan, ha tetszik talan annal maradok...

2011. okt. 26. 17:28
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha annyira vodás akarsz lenni tudsz venni turbosimet (berakod a sim kártya alá és akármilyen simet elvisz)kb 1000-2000ftért..És már akkor nem egy hulladékot veszel..
2011. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem halottam errol a turbosimes dologrol meg:O

Amugy jol alakulnak a dolgok...multheten megrendeltem a Vodafone-t, jovoheten szallitjak ki.

Kozben kaptam mar egyett...xD

2011. nov. 5. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!