Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson K800i telefon...

Sony Ericsson K800i telefon töltési problémájára mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Hálózati töltőre kapcsolva hibát ír ki, USB-ről iszonyú lassan töltődik. Szervízben új töltővel és új aksival is ugyanaz a töltési hiba üzenet - a szoftverét netről most frissítettem, de a töltés ugyanúgy nem megy 230 V-ról!

Mit tehetek?


2011. okt. 26. 09:04
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Csatlakozócsere, legalább 3000 ft. Csináltasd meg, mert nagyon jó telefon. Ha nem kéne a desire a tudása miatt, még mindig az lenne nekem.
2011. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A k800i már nem egy mai telefon. Lehet hogy haldoklik.
2011. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Nem sw hba ez, hanem a csati ment tönkre, de már leírtam. Nem mai telefon, okés, de jó kis készülék még mindig. Egyszerű, jó, strapabíró. Nekem rengetegszer leesett, semmi baja nem volt, mikor eladtam. Már bánom, csak porfogónak nem kellett.
2011. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sikerült olcsón és gyorsan megúszni! Vettem egy új töltőt, és most rendesen működik a töltés! (lehet, az első helyen rossz volt a csomagból kibontott töltő?)
2012. jan. 16. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!