Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Mini Pro vagy Galaxy Mini?

Xperia Mini Pro vagy Galaxy Mini?

Figyelt kérdés
Melyiket vennétek meg inkább,melyik a jobb telefon és miért??
2011. okt. 26. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen kérdés van fenn, de

600 mhz helyett 1Ghz a processzor

a kijelző szebb

a kamera a samsungban használhatlan a SEben 5 megap és hd

plussz a kverti és a minőségérzet szól a se mellett

2011. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyik egy alsó kategóriás gyenge hardverrel ellátott olcsó, androidos telefon, a másik meg egy hardveresen igen rendesen ellátott, középkategóriás telefon. Na az előbbi a Galaxy mini az utóbbi meg az xperia mini pro lenne. Árban is baromi sok különbség van köztük, meg hardverben is.

Xperia mini pro: 1GHz-es snapdragon proci (armv7), bravia engine funkcióval ellátott, led háttérvilágítású kijelző ami nagyon jól mutat, jobb grafikus chip, frissíthető lesz 4.0-ra, jó multimédiás képességek.

Galaxy mini: 600MHz-es jó régi qualcom proci (armv6), a kijelző felbontása kicsi a méretéhez képest és nem is szép a képe (ettől függetlenül használható még), gyenge multimédiás képességek, rossz kamera.

Azért elég rendesen látszódik melyik a jobb a telefon. Ezt már csak onnan is lehetett sejteni, hogy kb. 30-35ezer forint az árkülönbség a mini pro javára. De meg is éri. Értelmetlen összehasonlítani ezeket a telefonokat.

2011. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy Minim van, marha jó a kijelzője, könnyen lehet írni rajta, fut rajt minden játék, a net is, tök jó zenehallgatásra is, és képet is nagyon jót csinál... nem értem miért kell így leszólni, főleg, ha csak leírást olvastatok róla, de ki nem próbáltátok...
2011. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Xperia Mini-m van (nem Pro), és jelenleg nem kellene más telefon. Sok jó tulajdonsága van.

- pl. kellemes a fogása, nem vékony tepsi, egy kézzel kényelmesen kezelhető,

- elfogadható méretű kijelző,

- gyors, akadásmentes működés,

- kiváló kép és videó megjelenítés,

- jó hangzás (zene, telefonálás),

- 2.3.4 Android

2011. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Mini Pro!

nem egy kategória a kettő!

2011. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem leszólás csak összehasonlítás. Húgomnak is olyanja van, nekem semmi problémám nincs vele, jó kis telefon. Az olcsó androidosok között az egyik legjobb. De ettől még egy xperia mini pro-hoz képest kevés. Ami nem is csoda tekintve a jelentős árkülönbséget. Ezért nincs értelme összehasonlítani őket.
2011. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha csaj vagy egyértelműen galaxy mini


ha fiú mini pro de ha lány vagy is vehets mini prot de sztem jobb a galaxy mini. ha fiú vagy

2012. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

bocs nem fejeztem be:


szval ha fiú vagy NE VEGYÉL GALAXY MINI-T MERT AZ CSAJ TELEFON!!! egyik fiú haveromnak az van és mindenki rajta röhög

2012. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem meg ha telefonról van szó,TÖK MINDEGY HOGY MILYEN A CSAJNAK ÉS A FIÚNAK IS!

most mért kell kiröhögni mert Galaxy Minije van? én pasimnak is az van meg a haverjának is meg egy csomó fiúnak akit ismerek,mégse röhögi senki! ez úgy látszik,csak arrafele szokás amerre ti laktok...tökre mindegy hogy milyen telefonja a fiúnak vagty lánynak.de mondjuk rózsaszín már fiúnak tényleg ne legyen! de azonkívül tök8.

2012. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocs, nem vetted észre, vagy vak hozzá h lásd h én nem azt mondom h én röhögöm ki hanem azt h nagyon sokan!
2012. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!