Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon?

Melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni,valami Androidosat ami jó,nem túl drága,max 30 40 ezer. Ezekben gondolkoztam: LG optimus me,LG optimus One,Samsung Galaxy Mini. Melyik ezekből a legjobb,és még milyen telók vannak amik jók?A válaszokat előreis köszönöm!:)
2011. okt. 27. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
ZTE Blade.
2011. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja hogy igen.mindenki ZTE Blade-t ajánl,de olyan nincs a T-mobile-nál.De azért köszönöm:)
2011. okt. 29. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég hülyék, ha beszünetik a forgalmazását. Várj egy kicsit, hátha lesz. Nekem is várnom kellett rá annakidején.
2011. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 maxiruha válasza:
67%

Én T-mobile-nál vettem a Samsung Galaxy Ace-em

:D 35.000 lehetett volna, de különböző dolgok ( pl.: arany0kártya pontok, stb. ) 26.000-ért meg tudtam venni :D

2012. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 maxiruha válasza:
Ja, és brutál jó...nekem nagyon bejön :D
2012. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
samsung galaxy s 2
2012. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Se x8
2012. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson Xperia X8 vagy Samsung Galaxy Mini :) DE ha facebookozol a telefonon és e-mailezel és gyorsan tudj írni akkor Sony Ericsson Xperia TXT Pro annak nagy a képernyője oldalra csúsztathatós QUARTY billentyűzet,mondjuk android oprendszer nincs rajta de attól jó kis telefon. Xperia Minit nem mondom mert elég kicsike a képernyője nem a megszokott 3" colos érintőképernyő szabványa. :)
2012. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Huczka Dominik válasza:
30 ezerért Samsung Galaxy Y érdemes venni!
2012. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!