Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-on működik már?

Iphone-on működik már?

Figyelt kérdés
Iphone 4s-sen működik már a bluetooth? vagyis lehet vele fájlokat küldeni vagy még mindig nem? azt tudom hogy a többit csak jailbreakelni kell hogy más telefonra lehessen küldeni fájlt.. de mi a helyzet vele?
2011. okt. 27. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ez egyiken sem fog, mint ahogy flash se lesz soha. Ez az Apple üzletpolitikája miatt van így, nem azért, mert nem tudnák megcsinálni. Amúgy jailbreak-el is csak Apple eszközre lehet küldeni.
2011. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van BT, más kérdés, hogy csak epül eszközök között.
2011. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokért :) mellesleg nekem semmi bajom a telefonnal, csak jókat tudok mondani róla de azért annyit csinálhattak volna tényleg, hogy az iphone más készülékre tudjon küldeni fájlt illetve fogadni.. mert persze nem kis pénzről beszélek.. meg hogy ne csak ituns-szal lehessen képeket,zenéket,videókat rakni a telóra.. jó tudom ott a jailbreak de akkor is. ha feltöretem akkor oda a gari..
2011. okt. 27. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az apple, nemelég h megveszed a szifont 200000 ért, még az zenékért is fizezned kell, kicsit lenyulosak nem?
2011. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem kell fizetni érte! ituns-szal igyen van:)

elég gáz lenne ha fizetni kéne azért is, bár nekem nincs iphone-nom de barátnőmnek igen, és ő se fizet érte.

2011. okt. 27. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
kazettás korszakba is fizettél a zenéért... ez mindenhol normális dolog kivéve nálunk...
2011. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!