Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tartalmaz a Telenor...

Mit tartalmaz a Telenor részletes számlája?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, látható-e, hogy milyen számra lettek SMS-ek küldve, vagy csak az SMS-ek darabszáma látszik? Az is érdekelne még, hogy a sikertelen hívások szerepelenek rajta, vagy csak a sikeresek? Például ha valakit felhívok, aki kinyomja a hívást, az megjelenik-e a számlámon? Esetleg fogadott hívások, SMS-ek rajta vannak?


Előre is köszi!


2011. okt. 28. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt én is láttam már, de minden kérdésemre nem adott választ.
2011. okt. 28. 10:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Sőt, az ügyfélszolgálaton azt mondták, nincs rajta tételesen az, hogy melyik számra lett SMS küldve csak a darabszám. Ez ellentmond annak ami a honlapon van...
2011. okt. 28. 10:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de lehet hogy nem egy honlapot nézünk.

Amit belinkeltem azon szós sincs az általad keresett adatokról:

-Fogadott hívás (az annak a számláján van aki téged hív)

-Létre nem jött beszélgetések adatai (a beszédkapcsolat rajta van)

-SMS bármilyen adata a mennyiségén kívül.

2011. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt mondtam, hogy a honlapon szó sincs arról amire én kíváncsi voltam. Azért gondoltam, hogy megkérdezek valakit, aki már látott ilyen számlát személyesen is.

Még mindig nem tudom, hogy csak a sikeres hívások vannak kilistázva, vagy a sikertelen próbálkozások is látszanak? Illetve, hogy tételesen szerepel-e, hogy milyen számokra lettek az SMS-ek elküldve?

2011. okt. 28. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!