Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam Samsung...

Melyiket válasszam Samsung Galaxy Tab vagy Ipod Touch?

Figyelt kérdés
Ugyanannyi pénzt akarok rályuk szánni 60000ft de ez mindeggy a kérdés hogy videózni és játszani szerintetek melyiket vegyem meg Samsung Galaxy Tab vagy Ipod Touch?
2011. okt. 28. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hello. Játékra sokal nagyobb élvezet a Galaxy Tab a 7"-es 1024x600-as kijelzőn, és az Android Marketben rengeteg ingyenes HD minőségű játék van. Másrészt csodaszép videókat csinál a Tab, de képeket is, hiszen autofókuszos, led vakus kamerája van. Sötétben is használható.
2011. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SAMU!
2011. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akk megveszem a tabot. [link] megrendelem! Kössz a válaszokat!
2011. nov. 4. 08:47
 4/6 anonim ***** válasza:
95.000-ért drága, főleg, hogy ott nem gyátri hanem csak bolti garanciat kapsz. A P1010-es WiFis valtozatot 23 honap GYARI garanciaval megkapod 50.000-ert! Szerintem ne rendeld meg onnan, jobban jarsz azzal, amit irtam.
2011. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hol láttad enyiért?
2011. nov. 4. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van, csak eladom egy munka miatt. Pár órát használtam mindössze. Olyan, mint amit most bontasz ki újonnan. Tudom, hogy bukok rajta sokat, de ez már az én bajom. Viszont az meg nagyon jól jár aki megveszi, aki akár te is lehetsz. Írj privát üzenetet.
2011. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!