Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia érintőképernyős?

Nokia érintőképernyős?

Figyelt kérdés
Tényleg rosszak? Mert két barátnőm is azt mondta, hogy olyat ne vegyek. Köszi előre is a normális válaszokat :))
2011. okt. 28. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

jól mondják!

Nokia elég rendesen belebukott az érintős telefonok gyártásába!

2011. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk! Sokak szerint lemaradtak. Valóban hátrányba vannak, de még így is a Nokia az egyik legjobb választás. Nekem nem csak Nokiám, Androidos telóm is van. Az Android nem rossz, de nem nagy szám, a Nokiát teljes egészében tekintve imádom a mai napig, pedig már nem új!
2011. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia ! egyet értek az első válaszolóval ! Nekem is volt Nokia N97 minim és folyton lefagyott stb. Utánna vettem C6-ost .. rosszabb volt ! :D most Samsung Galaxy S II-m van és olyan gyors mint a villám..
2011. okt. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a Nokia érintőképernyővel!N8-am van és tökéletesen működik az érintőképernyő!Ja,hogy a barátnőid mondták!?Biztos a műköröm akadályozta őket csak azt gondolom nem tudják,hogy kapacitiv a kijelző ami csak ujjra reagál,műkörömre meg nem!
2011. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Írhattok még :)
2011. okt. 29. 19:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem van Nokiam is meg Androidos Samsung is. De a Nokia 100x jobb. A Samsungot már árulom :-)
2011. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó milyen telefont árulsz ? lehet érdekelne
2011. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem telefon, hanem Samsung Galaxy Tab P1010
2011. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ja akkor nem érdekel!

de hogy lehet jobb egy Nokia egy androidnál?

2011. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egy másik válaszoló vagyok, de pl. ugy, hogy az Android nem egy túl jól optimalizált rendszer. A Symbian kezelőfelülete emberbarátibb. Nekem is bejövősebb a Nokia, igaz nekem az Android is tetszik.
2011. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!