Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennél Nokia E52t most, hogy...

Vennél Nokia E52t most, hogy az érintőképernyős telefonok favorizálnak?

Figyelt kérdés
,,Beköszöntött az érintőképernyős telefonok korszaka"... Te is inkább az ilyen fajta telefonokat favorizálod? Az E52 egy nagyon szép, és okos telefon. Hallottam, hogy sok a szériahibás, de ha garanciásan veszed meg, akkor nincs mitől tartanod (részben). Szerinted? (1-10)
2011. jún. 20. 17:58
 1/8 bp1985 ***** válasza:
Az e52 az egy jó telefon. Egyáltalán nem szériahibás. Valamivel kevered. Anno volt e52-őm is. Wifi, gps van benne. Igaz hogy már más kategóriát használok, de ha nem kélne a hd2, vagy a desire, akkor valami olyasmit vennék, mint az e52. Ja, és nem érintős, mert a nokiának az a gyengéje.
2011. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én rettenetesen utálom az érintő képernyőset.

Mégis mire jó? maximum menőzni vele másra nemigen.

Az e52 egy nagyon jó mobil. Pont kézre esik( nem olyan otromba széles lóf*sz ráadásul okos is és minőségi. Ez még évek múlva is fogja bírni az érintőképernyős meg tönkremegy úgy is.

Okostelefonból ami nem érintőképernyős még a blacberryt ajánlanám. Azok is jól össze vannak rakva nem olyan fos mint az érintősek.

2011. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bp1985 ***** válasza:

Azok is jól össze vannak rakva nem olyan fos mint az érintősek.


Nem kell az összes érintőset az s5230, meg ilyen hulladékok mellé rakni minőségbe.

2011. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Mégis mire jó? maximum menőzni vele másra nemigen." inkább te vagy buta használni őket


a kérdezőnek: az csak tőled függ hogy te melyiket szereted jobban és nem attól hogy a reklámba épp mi a szlogen, az E52 pedig tényleg egy jó telefon

2011. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez még évek múlva is fogja bírni az érintőképernyős meg tönkremegy úgy is


Érdekes. Akkor miért működik még mindig hibátlanul az 5 éves PDA-m? Az is érintős. Lehet én rontottam el valamit?


Mégis mire jó? maximum menőzni vele másra nemigen.

Igazából sok mindenre. Pláne ha szintén okostelefon.


Az E52 meg jónak jó, de akkor se venném meg. Ha már gombos Nokia akkor inkább egy N szériás pl. N95, vagy N82.

2011. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:04

vagyok


Én vagyok buta használni?

Már nem azért de pofonegyszerű. Eddig amit láttam érdekes módon mind tudtam hasznáni. Csak láttam pár szar dolgot is vele kapcsolatban. Pl amikor haverom az Iphone-ját vagy ötödszörre tudta felvenni mert kicsit nedves volt a keze.

2011. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Magam sem tudok dönteni. Ez a telefon és a Samsung Galaxy ACE között gondolkodom. Az ACE kb 50 euróval drágább, de jobb is. (bár videókészítés tekintetében nem)
2011. jún. 20. 18:17
 8/8 bp1985 ***** válasza:
Videokésztésre vegyél egy videokamerát. A kettő közül az ace jobb, már csak a droid miatt.
2011. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!