Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A felsoroltak közül melyik...

A felsoroltak közül melyik mobil a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Új mobilt készülök venni csak nem tudom h milyet. T-Mobile-os vagyok, szóval az ők kínálatukból nézegettem, és több is van ami bejön, de nem tudok dönteni.

Általában zenét hallgatok, netezek (nagyon sokat), fozótok, videózok, játszok és persze telefonálok :D vele.


Amik szóba jöttek: Nokia N9, Sony Xperia ARC S, HTC Sensation, Iphone 4 vagy 4s nem tudommegére a 4s a plusz pénzt, és Samsung SGS II.


Ha valakinek van tapasztalata ezekkel és leírja azt megköszönném :


2011. okt. 28. 20:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Samsung SGS II.
2011. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az alma semmikepp...a nokia se,mert bunko,marad az sgs2,arc s,sensation.talan sgs2.de akkor mar inkabb note...
2012. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nokiát ne sz*r op rendszer

ájfónt se az azért annyi mert van rajta egy alma

ARC S vagy SGS2

De gondolom már rég megvetted a telód :D

2012. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen, már 7 hónapja :) Egyébként Arc S lett, és nem bántan meg.
2012. júl. 16. 22:44
 15/17 Taki97 ***** válasza:

Nem mindenkinek azt kell hangsúlyoznia amije éppen van....

Már nem azért de mindenki tudja,hogy innen a Galaxy S 2 a legjobb ha leszámoljuk az iPhonet ami csak egy szar divat telefon....

Nekem Windows Phoneom van és nem eröltetem rá senkire.

Van akinek tetszik, van akinek nem. Én döntésem volt ennyi.

de, hogy azért részesítsd előnybe mert éppen azt a telefont vetted meg attól még nem jobb... Egy Nokia N9 sose lesz olyan jó mint egy Gakaxy S 2.

2012. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Éna sgs2-őt venném meg a legszívesebben aztán a htc sensationt utába pedig aaz arc s-et
2012. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Iphone 4s
2015. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!