Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wilsfire S Nfs shift,...

HTC Wilsfire S Nfs shift, nade hol?

Figyelt kérdés
Csomó helyről letöltöttem már a Need for Speed Shiftet, de mindig elnidul, megjelenik az Ea logó, aztán kilép. Honnan tudnék leszedni egy olyan verziót ami fut a készülékemen? Gigerbread van rajta(nem tudom ez fontos-e)
2011. okt. 29. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem fogsz rá találni...
2011. okt. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De miért nem? :/ HVGA kijelzőre nincs? Vagy... Emberek ez HTC >< Mi az hogy nincs rá NFS shift? Még ZTE-n is fut!
2011. okt. 30. 10:19
 3/13 anonim ***** válasza:

"Emberek ez HTC"


És attól már el kell ájulni?

Eleve 600 mhz a proci, stb, ez a teló a htc-s telók legalja, a felbontás is kicsi hozzá.


Ne a htc desire stb. telókból indulj ki...

2011. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem azokból indulok ki. Amúgy: ne keverd a Wildfire-rel. Ennek jobb a felbontása HVGA. Proci lehet 600Mhz de a kiejlző kisebb. Szóval ha ZTE Bladen is fut ezen is kellene!
2011. nov. 1. 10:23
 5/13 anonim ***** válasza:

"Szóval ha ZTE Bladen is fut ezen is kellene!"


Vazz nem érted? A zte-nek nagyobb a felbontása...

2011. nov. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Ennek jobb a felbontása HVGA"


Kevés hozzá...

2011. nov. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudtommal a ZTE nem HD felbontású, kiváncsiságból letöltöttem rá a HD-t és fut, pedig nagyobb felbontású... Hogy is van ez?
2011. nov. 27. 17:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy fut. Én pl. az xperia minim-re töltöttem le a pinball hd nevűt...


De asszem az nfs-nél nem csak a felbontás lehet a gond, hanem az armv6 proci "teljesítménye" is...

2011. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na, ennyi :) Sikerült letöltenem rá a megfelelőt, és tökéletesen fut. Szóval.. :D
2011. nov. 28. 16:00
 10/13 anonim ***** válasza:
1 hónapnyi küzdelem után...
2011. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!