Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia X8 vagy...

Mogii kérdése:

Sony Ericsson Xperia X8 vagy Xperia X10 Mini?

Figyelt kérdés
Nah szóval az érdekelne leginkább, hogy ki melyiket ajánlja, és, hogy miért pont azt!Érveket ellenérveket is kérek! Köszi! :)
2011. okt. 29. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
attól füg, hogy mire használnád. ha nagyon sokat gépelsz, azt mondják, hogy az x10-nek jó a billentyűzete, de a kijelzője nagyon kicsi, és gyenge felbontású. az x8-nak meg a kamerája rosszabb. én magam sem tudnám eldönteni, mert kb ugyanaz a két teló, mindegyiknek van előnye is meg hátránya is.
2011. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a kettőközött kb két különbség van: kamera és kijelző(és ennek felbontása). ha szeretnél nagyobb kijelzőt(és felbontást) akkor x8, ha szeretnél jobb kamerát akkor x10 mini. ez rajtad múlik, hogy melyiket pártolod.
2011. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy mind a kettő úgymond fontos lenne, de x10-nél nem tetszik a kis kijelző, x8-nál meg a kamera rosszabb...valaki aki esetleg próbálta már valamelyiket?:D
2011. okt. 29. 12:17
 4/7 anonim válasza:
Én úgy vagyok ezzel hogy ha nagy kijelzős androidos telefont szeretnél de annyira nem fontos a kamera akkor x8-at vegyed meg de saját véleményem alapján az lassabb is.De ha kicsi könnyen kezelhető telefont aminek a kamerája is jó akkor az x10 mini-t.Gyors és egyszerű kezelni.Nekem lassan fél éve van meg azt 1x ha lefagyott de akkor is újraindította magát és annyi én teljesen megvagyok vele elégedve.A hátránya annyi hogy az akkumulátort nem lehet kivenni az x10 mini-nél, az x8-nál elvileg ki lehet venni ha nagyobb gond van.Szóval ha valami gáz van a x10 mini-vel (megfagy) akkor imádkozhatsz hogy újraindítsa magát :D
2011. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nemtudom miért ne lehetne kivenni az akksit, x8 am van már lassan 1 fél éve, aksi kivétel nélkül kártyát bele se lehetne rakni... :D elég gyors, de van amikor elkezd gyengélkedni, de egy újraindítás után már jó minden. nálam 1x lassult be ennyi idő alatt. kamera jó benne, legalábbis nekem nem kell jobb, szép képet csinál ez is. billentyűzetre ez is jó, én tudom használni gyorsan írok vele más nem is érdekel... ennek nagyobb és jobb a kijelzője.
2011. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a legjobb neked az x10 mini pro lenne, ott a billentyuzet miatt nem lenne zavaro a kisebb kijelzo, de a kameraja ugyanolyan jo mint a sima x10 mininek
2011. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az új x10 mini pro a legjobb és a képernyője is nagyobb mint a réginek és felbontása is jobb nagyon jó teló sztem megéri
2012. jan. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!