Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile internet túlforgalmaz...

T-mobile internet túlforgalmazás hogy működik?

Figyelt kérdés
100megás netem van, és tudtommal nincs túlforgalmazási díj, csak csökkentik a sebességét. Így is használható marad, vagy megunom az életemet mire betölt egy oldalt?? Ja és ilyenkor az ingyen fb is lassul ha már elneteztem? (mert az nem lenne korrekt :@)
2011. okt. 30. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelentem, megunod az életed, mire betölt egy oldalt - én legalábbis egy idő után inkább wifit kerestem, az a 100 MB kb annyira elég, amir én használom: dropboxon átdobni néha ezt-azt, + vészhelyzetben fb
2011. okt. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem sokkal lassabb, élhető belassítva is, a fb pedig szinte semmivel nem lassabb (a 0.facebook olyan kicsi, hogy tökmindegy neki). Persze youtube-ozni meg letölteni ne akarj vele. Amúgy elég szemetek, nekem 50 mega helyett 46-nál lassították be.
2011. okt. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel mérted?
2011. okt. 30. 07:20
 4/5 anonim ***** válasza:
NetCounterrel.
2011. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem minden program pontos, én most call meterrel mérem, majd meglátjuk :)
2011. okt. 31. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!