Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az SGS2 kijelzőjét meg lehet...

Az SGS2 kijelzőjét meg lehet karcolni? Mert néztem videókat róla, de nem tudom, hogy kamu-e.

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 10:21
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Mindent meg lehet karcolni ....
2011. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Jajj, nem kell hülyének lenni, ha eltévedtél wowról.

Sajnos nem tudtok értelmes választ adni, vagyis megfogalmazni meg lehetne, s nem filmekből vagy játékokból lopni szövegeket, mert az nagyon tré.

2011. okt. 30. 10:32
 3/22 anonim ***** válasza:
meglehet , lehet h Gorilla Glass védi , de sajna meglehet karcolni :(
2011. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Értem, de kézi használatkor, ha körömmel véletlen hozzáérek, akkor is megkarcolódhat, vagy csak inkább ilyen erősebbektől?
2011. okt. 30. 10:41
 5/22 anonim ***** válasza:
Körömtől a sima üveg sem karcolódik, szerinted gorilla karcos lesz tőle ? (nem)
2011. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De pl amin nem gorilla glass volt, azokon tapasztaltam karcolás nyomokat, szóval azért kérdeztem..
2011. okt. 30. 11:00
 7/22 A kérdező kommentje:
Ha ilyen jól iskolázott vagy kedves ismeretlen személy, aki tankokról áradozik, akkor mond el kérlek, hogy hány évesen jártad ki az általánost? Mert az írásodból ki következtetem, hogy kellett vagy 15 év. Az ilyeneket csak sajnálni tudom, hogy azért járnak ide fel, hogy jót nevessenek, bár csak ő nevet. Látszik a káromkodásodból, hogy faluból jöttél fel. Tippelek, hogy most értél haza a lovak hátúlróli közösüléséről. De ne csüggedj, ha véletlen városban élsz, akkor csak a véredben van benne. De azért még ne kezdj el sírni, mert ha a káromkodás neked oltásnak számít, az régen rossz. Sajnos ezt le kellett írnom, mert nem hagyhattam ennyiben. Kommentvitézre szeretnél felkerülni? Hát, akkor névvel csináld, mert nem jó, amit teszel. Még lopod is az előző válaszoló kommentjét, egyéni, hidd el.
2011. okt. 30. 11:25
 8/22 anonim ***** válasza:
Mellesleg ez elég fölösleges kérdés. Attól, hogy Gorilla Glass még nem karcálló, csak nehezebben karcolodók a sima üvegtől. DE MEGKARCOLHATÓ!
2011. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem felesleges, mivel nem is késsel akarom karcolni, hanem, hogy körömmel lehet-e karcolni, mivel azon gondolkozom, hogy ha megveszem, akkor körömmel megkarcolható-e.. illetve zsebben.. de tokot úgyis veszek..
2011. okt. 30. 11:34
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát ha a kulcs mellé teszed akkor ne várj sok jót. Körömmel is megkarcolom, ha nagyon akarom. De nyilvánvaló nem fogod körömmel kaparászni, mert úgysem reagál ra...
2011. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!