Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg optimus 2x-ról kérdések?

Lg optimus 2x-ról kérdések?

Figyelt kérdés

Most kaptam a telefont. Viszont több kérdésem is van hozzátok, ugyanis nem igazán értek a telefonokhoz :)

1. mit kell letöltenem ahhoz, hogy usb-n tudjak csatlakozni a számítógéphez? semmilyen cd-t nem kaptam, amit mondjuk telepíteni kéne.

2. meg akartam próbálni az itthoni wifinket, viszont nem találja a mienket meg, hogy tudok máshogy próbálkozni? másokét viszont látom.

3. első napon a hírek és időjárás-t szépen meg tudtam nézni, második napon meg már nem akar belépni, csak azt írja ki, hogy kérem várjon...

4. olvastam a telefonról, hogy lehet olyant csinálni vele, hogy ha hangosra van állítva a telefon és lefordítom, akkor elnémul, meg ha az ébresztőt megfordítom akkor is bekapcsol a szundi. Ezekhez vki tudja, h mit kell beállítanom?

Egyenlőre ennyi jutott most gyorsan eszembe:)

Előre is köszönöm nektek!


2011. okt. 30. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ma már nem adnak cdket. Helyette a gyártó oldalán fent szoktak lenni a szükséges szinkronizációs programok, meg usb driverek.


3. Nincs pénz a kártyádon ezért nem tud felcsatalkozni a nethez. Ha nincs net akkor meg nincs adat amit meg tudna jeleníteni hír vagy időjárás gyanánt.

2011. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
előfizetéses vagyok, úgyhogy nem ez az oka. és alapból más wifit megtalál, csak az itthoni mienket nem.
2011. okt. 30. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!