Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jobb egy nokia n9 mint...

Miben jobb egy nokia n9 mint egy galaxy note és miben jobb a symbyan mint az android?

Figyelt kérdés

mert nem értem,hogy sok symbyan fan miért szidja az androidot hogy lefagy stb

nekem egyszer sem fagyott le galaxy s2-n


2011. okt. 30. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

ez flame


(az N9 nem symbian!)

2011. okt. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az N9 valóban nem Symbianos, hanem MeeGo-s. Szóval a kérdés fail már. Készülékfüggő, hogy hogy fagy le, vagy van-e valami baja, mert nem minden készülék tökéletes. Tudod, a mai világban sok a fan. Vannak Androidfanok, Symbianosból elég kevés van, meg az Applefanboyok vannak még, jópár még. Ezek mind az egyértelmű készülékeket pártolják. De sajnos utána sem néznek, hogy mit tud, csak mondják, hogy jó.. Igazából nem jobb az N9 az Androidnál, csak új még, s nem nagyon ismerik, szerintem túlragadtatták magukat a tervezésnél, s csak hitték, hogy jó lesz. De nem lett az. 1 SGS2 nem fog sűrűn lefagyni. Max a gyengébbekre, amire pénzük van, az fagy le, de mit várnak 1 30-40k-s telefontól..? Symbian is lefagy néha, csak nem vallják be. Egyik tervező/készülék sem tökéletes.
2011. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki érintőképernyős telefonon szereti a symbian-t, arra ne hallgass, a világ legnagyobb fanboyai, akik egy ilyen tákolmány mellett is képesek kitartani és érvelni mellette, és másokat fikázni.

Apámnak kiskora óta Nokia-ja volt, symbianon nőtt fel, aztán vett egy Nokia X6-ot, BUMM, "soha többé Nokiát".

Jelenleg a symbian a legrosszabb OS érintős telefonra (ja és ez nem személyes, teljesen objektív válasz)

2011. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!